Your browser does not support JavaScript, or you've disabled the JavaScript in your browser, so you cannot view this page correctly. Майстер-клас писанки "Сонце в долоні"

Екскурсії для школярів на будь-який смак

Відкрийте для себе Країну вогнів - Азербайджан, 4 дні - 195$

МАЙСТЕР-КЛАС писанки "Сонце в долоні"

Tour photo

Region:  Київ

Dates:  07.04, 20.04, 21.04

Number of days: 1

Cost: 250  UAH

Route:   Київ
Order

Запрошуємо на наш майстер-клас «Писанка - сонце в долоні», беріть дітей і знайомих і творіть разом світлий символ Сонця, життя любові і краси, весняного відродження, добра, щастя і радості.

Писанку ви будете прикрашати за допомогою спеціального інструменту - писачком з воском, а потім фарбувати натуральними фарбами. Працювати будете на порожніх яйцях, це традиційна українська писанка - оберіг. Таке яйце-писанка довго зберігається і радує око. Можна протягнути крізь яйце стрічку або красиву мотузочку і повісити його, наприклад, біля вікна. А ще можна писанку вішати біля узголів'я ліжечка дитини, щоб сон був міцним і спокійним.

Писанка має найпотужнішу енергетику, адже розписують її з добрими намірами і побажаннями, тим самим за допомогою візерунків закладають в неї ті мрії і думки, які повинні здійснитися в житті.

Традиція розписувати писанки виникла дуже давно, коли людина була нероздільна з природою. Тоді все навколо було живим і вміло розмовляти. Щоб вижити серед могутніх стихій потрібно було мати серце чисте, як гірський струмок, і руку тверду, як гілка дуба, а ще розуміти дивовижну мову Всесвіту.

Тому виникли символи, як ніби літери цьої чарівної мови. Зображуючи їх на стінах печер, посуді та одязі, люди зверталися до сонця, вітру, води і землі. Згодом ці послання почали писати на пташиному яйці. Чому саме на яйці? Напевно тому, що прадавніх людей вражала поява з неживого предмета нового життя. І так, не знаючи астрономії, наші предки перетворили кругле яйце в маленьку модель Землі і Всесвіту. Модель з вогненною кулею всередині ... Що це? Передбачення? А може вони знали пристрій світу?

Вони були мудрими. І тому змогли поєднати Християнство як ідею спасіння душі від темряви з найсвітлішими образами минулого. Так виникла писанка - символ нового життя, воскресіння Бога і відродження природи. З тих пір кожне створення писанки - як ніби пробудження-перетворення засніженої, замерзлої землі в яскраву, весняну, радісну. Хочете навчитися таємного мистецтва розпису писанок?

13 та 20 квітня відбудеться майстер-клас писанки на порожньому яйці. Тривалість - 1,5 - 2 години.

21 квітня - майстер клас на повному яйці. Тривалість - 3 години.

 

Приходьте на наш майстер-клас, з собою мати тільки гарний настрій - все інше майстер приготувала для Вас!

Type:  Майстер-класи  

Order

Tour photo
Писанки бувають дуже різні
Tour photo
Tour photo
Кожен регіон - своя традиція
Tour photo
Розпис в процесі

Comment