Your browser does not support JavaScript, or you've disabled the JavaScript in your browser, so you cannot view this page correctly. Туристична компанія Орнамент України - тури по Україні, тури в Карпати, майстеркласи - Tours in type

Туризм для всіх. Україна для кожного

Екскурсії та заходи на будь-який смак

Відкриваємо Україну

Tour photo

Дивовижі Придніпров'я

Region: Київська обл. Черкаська обл.

Dates: 

Number of days: 3

Cost: 1390 UAH

Route: Київ - Переяслав-Хмельницький - Канів - Мошни - Корсунь-Шевченківський - Буки - Умань - Біла Церква - Київ

Україна дійсно велика і дивовижна країна: унікальна історична спадщина і неймовірні природні ландшафти знаходяться прямо під носом! Приєднуйтесь до нашої захоплюючої подорожі по Київській та Черкаській областях, щоб відвідати цілий набір приголомшливих пам'яток, історичних будівель, природних парків, романтичних місць і багато чого іншого!

 

 

 

Tour photo

Замки та твердині Поділля

Region: Рівненська обл. Тернопільська обл.

Dates: 

Number of days: 2

Cost: 1500 UAH

Route: Київ-Острог-Дубно-Кременець-Клевань-Київ

Суворі твердині і казково прекрасні краєвиди, романтичні парки, стародавні храми і таємничі печери – все це Поділля. Здається, що тут кожен камінь промовляє про героїчні діяння та романтичні пригоди.

Tour photo

Подорож до центру Землі

Region: Дніпропетровська обл.

Dates: 

Number of days: 1

Cost: 3500 UAH

Route: м. Кривий Ріг

Читали у дитинстві  пригодницький роман Жуля Верна «Подорож до центру Землі»? Або уявляли собі, що якщо довго–довго копати, можна зробити тунель у зовсім іншу точку світу?

Шахтарі з Кривого Рогу кожен робочий день мають можливість побувати майже в самому «центрі Землі». А тепер можливість спуститися у шахту і вирушити у захоплюючу подорож є і у туристів! 

Tour photo

Подорож по Півдню і Сходу України

Region: Миколаївська обл. Одеська обл. Херсонська обл.

Dates: 

Number of days: 11

Cost: 12000 UAH

Route: Київ - Одеса - Білгород-Дністровський - Вилково - Миколаїв - Херсон - Запоріжжя - Донецьк - Соледар - Святогорськ - Київ

Південна Україна має  неймовірні природні парки, ботанічні сади та заповідники. Заповідник Асканія-Нова унікальний - тут по зоопарку вільно прогулюються павичі, а на озерах маса водоплавних птахів. Також за час подорожі Ви відвідаєте найзагадковіше місце України - Кам'яну могилу, познайомитеся з русалкою та містом Гола Пристань, зробите вилазку в найбільшу пустелю Європи-Олешківські піски, побачите Вилкове - це місце злиття вод Дунаю і Чорного моря, перлина придунайського пониззя, "Українська Венеція ".

Tour photo

Козацька слава України

Region: Київ

Dates: 

Number of days: 3

Cost: 1650 UAH

Route: Київ-Чигирин-Суботів-Батурин-Київ

Ким були козаки? Як вони жили і як воювали, здобуваючи блискучі перемоги над ворогами? Яке значення мало козацьке лицарство для історії України та в контексті європейської історії? Найкраще знайти відповіді на ці запитання, відвідавши серце козацької України - Київ, і побувавши у двох столицях гетьманів козацької держави - Чигирині та Батурині. 

Tour photo

Унікальна Черкащина на канікули

Region: Київська обл. Черкаська обл.

Dates: 

Number of days: 4

Cost: 2250 UAH

Route: Київ - Черкаси - Корсунь - Чигирин - Суботів - с. Моринці - с. Шевченково  

Екскурсія, під час якої школярі відвідають Корсунь-Шевченківський і палац Лопухіних-Демидових, прогуляються Корсунським парком. Побачать диких та екзотичних тварин в Черкаському зоопарку.

Завітають у гетьманську столицю Чигирин, маєток Хмельницьких у Суботіві, Холодний Яр і зможуть доторкнися до одного з найстаріших дубів Європи. Далі екскурсія приведе нас до маленького фьорду в серці України – Буцького каньйону. Перед поверненням додому побувають на батьківщини Тараса Шевченка. Дорога пройде через с. Моринці, с. Будище, с. Шевченково. І сповнені гарних вражень повернуться додому.  

 

Tour photo

Міжрічинський парк

Region: Чернігівська обл.

Dates: 

Number of days: 1

Cost: 450 UAH

Route: Київ - Отрохи - Київ

Найкраща з одноденних мандрівок – саме так можна охарактеризувати цю подорож, яка користується популярністю в прихильників екологічного туризму протягом всього року. Царство дикої природи всього лиш в ста кілометрах від Києва, різноманітні  ландшафти – заплавні луки в річищі Десни, тайгові масиви і заповідні болота, напівпустельні ділянки з піщаними дюнами.

 

Tour photo

Музей історії України у Другій Світовій Війні

Region: Київ

Dates: 

Number of days: 1

Cost: 560 UAH

Route: Київ

Музей, що яскраво та промовисто розповість про ту велику трагедію, що відбувалася на території України у 1939-1945 роках. і про мужність людей, які зробили перемогу нашої країни у Другій світовій війні ближчою.

Tour photo

Industrial heart of Ukraine

Region: Дніпропетровська обл.

Dates: 

Number of days: 1

Cost: 2000 UAH

Route: м.Кривий Ріг

Надягайте свої скафандри і, 3… 2… 1… Пуск! Марсіанську експедицію розпочато! 


Tour photo

УКРАЇНА & МОЛДОВА: НАЙЦІКАВІШЕ

Region: Україна

Dates: 

Number of days: 10

Cost: 31780 UAH

Route: Київ - Львів - Одеса - Кишинів

Тур "УКРАЇНА & МОЛДОВА: НАЙЦІКАВІШЕ" покаже вам краєвид Східної Європи. Спочатку ви побачите три основні українські столиці: Київ - столицю країни, Львів - західну "столицю" і головне місто в субрегіоні Галичини і Одесу - південну "столицю" на чорноморському узбережжі. Етнічні села, строката архітектура, багатонаціональна кухня та напої - все це занурить вас у особливий і незабутній український спосіб життя. Після цього Ви відправитеся в Молдову - привабливу туристичну дестинацію, особливо для тих, хто цінує тихі туристичні стежки, багату культуру і гарні вина. Також ви побачите «останню радянську країну в світі» - Придністров'я, де ще можна знайти дух радянського минулого.

Tour photo

Україна дивує, вона барвиста і строката. Це вітраж з готичного храму, де кожна область світить власним спокусливим світлом. Карпати - це українська духовність і народна душа. Це далека таємнича земля з тисячами легенд. Ми раді познайомити Вас із ними. Приєднуйтесь!

Tour photo

Відкриваємо Україну

Region: Київ Україна

Dates: 

Number of days: 10

Cost: 48900 UAH

Route: Київ  – Трипілля  –  Канів / Чорнобиль    –     Умань   –  Вінниця  – Кам’янець – Подільський  – Хотин  – Чернівці – Косів  – Коломия ­ – Косів  – Верховина – Івано – Франківськ – Яремче – Львів  – Київ 

Для більшості європейців, слов'янські землі та їхнє минуле є трохи таємничим. Коли відвідаєте нашу екскурсію, ви відкриєте не лише Київську Русь, горде, стародавнє слов'янське королівство, але й багато іншого. Ви побачите на власні очі історичний Київ, українську 2000-річну столицю з його безцінним поєднанням минулого та майбутнього та чарівний Львів, культурну столицю країни. Між тим, середньовічні замки та фортеці, чудові гори та химерні провінційні міста чекають на вас!

 
  • Contact us
  • Tel./fax: +380 44 586-81-43
  • Mob./Viber/WhatsApp:
    +380 67 442-77-96
  • skype: ornamentua
  • Kiev, Volodymyrska str., 7, office 1
  • Mon-Fri 09:00-18:00
TODAY 23.01.2022

Upcoming tours

There are no tours listed.

Туристическая компания Орнамент

master_clasi


UAETA