Your browser does not support JavaScript, or you've disabled the JavaScript in your browser, so you cannot view this page correctly. Туристична компанія Орнамент України - тури по Україні, тури в Карпати, майстеркласи - Tours in type

Екскурсії для школярів на будь-який смак

Відкрийте для себе Країну вогнів - Азербайджан, 4 дні - 235$

Відкриваємо Україну

Tour photo

Чорнобиль і Прип'ять: подорож не для всіх

Region: Київська обл.

Dates: 25-26.01, 01-02.02, 08-09.02

Number of days: 1

Cost: 995 UAH

Route: Київ - КПП "Дитятки" - Прип'ять - Чорнобиль - Чорнобиль-2 - Київ

Чорнобиль і Прип'ять - це не ті місця , де варто бувати всім. Але якщо раптом ви туди потрапите - ви не залишитеся тією ж людиною. Доторкнувшись до історії однієї з найбільших техногенних катастроф, поринувши в атмосферу мертвого міста, дуже виразно сприймаєш ту межу, переступивши яку, людство неминуче скотиться до апокаліпсису. Побувавши в Зоні відчуження, розумієш ціну людської помилки.

Щотижневий тур – приєднуйтеся! 

Tour photo

Індустріальна краса Кривого Рогу

Region: Дніпропетровська обл.

Dates: 22-23.02

Number of days: 2

Cost: 1495 UAH

Route: Кривий Ріг

Фантастичні кар'єри глибиною близько 500 метрів і довжиною до 3 кілометрів, найглибші в Європі шахти - 1500 (!) метрів під землю, урбаністичні пейзажі та червона земля відвалів. А ще - місця зйомок фільму "Червоний". І затишні парки, й куточок для душі - ботанічний сад із колекцією хризантем, і квітковий годинник у центрі міста. Усе це - Кривий Ріг. Запрошуємо познайомитися із незвичайною красою найдовшого міста Європи.

Tour photo

Етно-тур в Карпати

Region: Івано-Франківська обл. Чернівецька обл.

Dates: 09-13.03

Number of days: 5

Cost: 17500 UAH

Route: Івано-Франківськ - Коломия- Косів - Криворівня - Чернівці

На вас чекає найкрасивіша і заворожуюча природа українських Карпат. Ми відвідаємо найбільш яскраві етнографічні регіони цих місць - Гуцульщину і Буковину. Саме тут живі народні традиції, дуже смачна національна кухня і найпривітніші люди.

 

Tour photo

Травневі свята у Львові

Region: Львівська обл.

Dates: 

Number of days: 2

Cost: 845 UAH

Route: Львів

Подорож до Львова на травневі свята - це маса позитивних емоцій, цікаві екскурсії, шарм львівських замків та чудово проведений час!

Tour photo

Дивовижі Придніпров'я

Region: Київська обл. Черкаська обл.

Dates: 

Number of days: 3

Cost: 1390 UAH

Route: Київ - Переяслав-Хмельницький - Канів - Мошни - Корсунь-Шевченківський - Буки - Умань - Біла Церква - Київ

Україна дійсно велика і дивовижна країна: унікальна історична спадщина і неймовірні природні ландшафти знаходяться прямо під носом! Приєднуйтесь до нашої захоплюючої подорожі по Київській та Черкаській областях, щоб відвідати цілий набір приголомшливих пам'яток, історичних будівель, природних парків, романтичних місць і багато чого іншого!

 

 

 

Tour photo

Замки та твердині Поділля

Region: Рівненська обл. Тернопільська обл.

Dates: 

Number of days: 2

Cost: 1500 UAH

Route: Київ-Острог-Дубно-Кременець-Клевань-Київ

Суворі твердині і казково прекрасні краєвиди, романтичні парки, стародавні храми і таємничі печери – все це Поділля. Здається, що тут кожен камінь промовляє про героїчні діяння та романтичні пригоди.

Tour photo

Подорож до центру Землі

Region: Дніпропетровська обл.

Dates: 

Number of days: 1

Cost: 3500 UAH

Route: м. Кривий Ріг

Читали у дитинстві  пригодницький роман Жуля Верна «Подорож до центру Землі»? Або уявляли собі, що якщо довго–довго копати, можна зробити тунель у зовсім іншу точку світу?

Шахтарі з Кривого Рогу кожен робочий день мають можливість побувати майже в самому «центрі Землі». А тепер можливість спуститися у шахту і вирушити у захоплюючу подорож є і у туристів! 

Tour photo

Подорож по Півдню і Сходу України

Region: Миколаївська обл. Одеська обл. Херсонська обл.

Dates: 

Number of days: 11

Cost: 12000 UAH

Route: Київ - Одеса - Білгород-Дністровський - Вилково - Миколаїв - Херсон - Запоріжжя - Донецьк - Соледар - Святогорськ - Київ

Південна Україна має  неймовірні природні парки, ботанічні сади та заповідники. Заповідник Асканія-Нова унікальний - тут по зоопарку вільно прогулюються павичі, а на озерах маса водоплавних птахів. Також за час подорожі Ви відвідаєте найзагадковіше місце України - Кам'яну могилу, познайомитеся з русалкою та містом Гола Пристань, зробите вилазку в найбільшу пустелю Європи-Олешківські піски, побачите Вилкове - це місце злиття вод Дунаю і Чорного моря, перлина придунайського пониззя, "Українська Венеція ".

Tour photo

Козацька слава України

Region: Київ

Dates: 

Number of days: 3

Cost: 1650 UAH

Route: Київ-Чигирин-Суботів-Батурин-Київ

Ким були козаки? Як вони жили і як воювали, здобуваючи блискучі перемоги над ворогами? Яке значення мало козацьке лицарство для історії України та в контексті європейської історії? Найкраще знайти відповіді на ці запитання, відвідавши серце козацької України - Київ, і побувавши у двох столицях гетьманів козацької держави - Чигирині та Батурині. 

Tour photo

Унікальна Черкащина на канікули

Region: Київська обл. Черкаська обл.

Dates: 

Number of days: 4

Cost: 2250 UAH

Route: Київ - Черкаси - Корсунь - Чигирин - Суботів - с. Моринці - с. Шевченково  

Екскурсія, під час якої школярі відвідають Корсунь-Шевченківський і палац Лопухіних-Демидових, прогуляються Корсунським парком. Побачать диких та екзотичних тварин в Черкаському зоопарку.

Завітають у гетьманську столицю Чигирин, маєток Хмельницьких у Суботіві, Холодний Яр і зможуть доторкнися до одного з найстаріших дубів Європи. Далі екскурсія приведе нас до маленького фьорду в серці України – Буцького каньйону. Перед поверненням додому побувають на батьківщини Тараса Шевченка. Дорога пройде через с. Моринці, с. Будище, с. Шевченково. І сповнені гарних вражень повернуться додому.  

 

Tour photo

Невідома Львівщина

Region: Львівська обл.

Dates: 

Number of days: 3

Cost: 2385 UAH

Route: Львів - Золочів - Підгірці - Олесько - Львів - Дрогобич - Трускавець - Східниця - Тустань - Львів

Пропонуємо подивитися на Львів і Львівщину по-новому. За три дні відвідати три найцікавіші замки України, відчути гармонію старовинних дерев'яних церков, скуштувати справжнє рідке золото Карпат - мінеральні води Трускавцю та Східниці, поринути у романтичну атмосферу Львова. І відчути почуття гордості за свою країну.

Tour photo

Міжрічинський парк

Region: Чернігівська обл.

Dates: 

Number of days: 1

Cost: 450 UAH

Route: Київ - Отрохи - Київ

Найкраща з одноденних мандрівок – саме так можна охарактеризувати цю подорож, яка користується популярністю в прихильників екологічного туризму протягом всього року. Царство дикої природи всього лиш в ста кілометрах від Києва, різноманітні  ландшафти – заплавні луки в річищі Десни, тайгові масиви і заповідні болота, напівпустельні ділянки з піщаними дюнами.

 

Tour photo

Музей історії України у Другій Світовій Війні

Region: Київ

Dates: 

Number of days: 1

Cost: 560 UAH

Route: Київ

Музей, що яскраво та промовисто розповість про ту велику трагедію, що відбувалася на території України у 1939-1945 роках. і про мужність людей, які зробили перемогу нашої країни у Другій світовій війні ближчою.